REZULTATI UTAKMICA

PORUKA DOBRODOŠLICE

Dr. Julio C. Maglione

Predsednik FINA

Veliko mi je zadovoljstvo da pozdravim sve takmičare, trenere i zvaničnike koji učestvuju na 4. FINA Svetskom ženskom juniorskom vaterpolo prvenstvu 2018 koje se održava u Beogradu od 27. avgusta do 2. septembra 2018. godine u Beogradu.

pogledaj više

Viktor Jelenić
SWPF Predsednik

Nakon prošlogodišnjeg FINA Svetskog prvenstva za juniore, veliko čast za Beograd i Vaterpolo savez Srbije na ukazanoj prilici da budu ponovo promoteri razvoja omladinskog vaterpola. Izuzetno nam je zadovoljstvo što smo domaćini 16 najboljih svetskih ženskih timova u kategoriji do 18 godina, na 4. FINA Svetskom ženskom juniorskom vaterpolo prvenstvu 2018. ..

POSLEDNJE VESTI

Najbolji pojedinci

Najbolja igračica turnira je španska vaterpolistkinja Aleandra Aznar. Najuspešniji golman je Italijanka Katarina Blanceli a prvi strelac sa 29 golova […] pogledaj više

Kategorija:wwywc @sr

Španija prvak sveta

U Beogradu je završen 4. SP za juniorke. Svetski prvak je Spanija koja je u finalu savladala Italiju 8:7.Treća je […] pogledaj više

ITALIJA ILI ŠPANIJA

Italija i Španija će večeras igrati u finalu Svetskog prvenstva. Italija je pobedila Australiju 7:5 dok je Španija bila bolja […] pogledaj više

KRAJ ZA ČETIRI EKIPE

Četiri ekipe su završile takmičenje. Srbija je pobedila Argentinu 18:8 i zauzela 15.mesto na takmičenju. U borbi za 13. poziciju […] pogledaj više

ITALIJANKE IZNENADILE!

Odigrani su četvrtfinalni susreti u kojima se dogodilo jedno iznenadjenje. Italija je pobedila favotizovanu ekipu SAD 7:6. Tokom susreta Italijanke […] pogledaj više